De mooie ligging van de accommodatie! Een leuk vakantiepark, net even anders dan een standaard camping.
April 2023 - Saskia v.
Mooi uitzicht
April 2023 - Maaike W.
We hebben t super gehad. Mooie plek, veel te doen voor jong en oud en voor allebei tegelijk.
April 2023 - Rutger Jan B.
Geen recensie achtergelaten
Maart 2023 - Richard W.
Alles unkompliziert
Februari 2023 - Türkan Ö.
Tolle Beleuchtung (Lichterketten Feuer) und leckereres Restaurant
Januari 2023 - Andreas U.
Het huisje lag erg mooi, al was het helaas geen weer om buiten te zitten. Het was ook heerlijk rustig en de omgeving is prachtig
September 2022 - Marit N.
Geen recensie achtergelaten
September 2022 - Noortje D.
Fijne en rustige plek, met ook in laatste week van zomervakantie nog genoeg te doen op en rond het park. De vrolijke medewerkers maken het vakantiegevoel compleet.
September 2022 - Wilbert M.
Heel ontspannend aan het water, veel mogelijkheden om te fietsen en wandelen in de buurt met handige kaarten en super leuke camping! Wij raden Mölke zeker aan aan vrienden en familie en komen nog een keer terug :)
Augustus 2022 - Caroline V.
Dat er leuke activiteiten waren!
Augustus 2022 - Mel H.
Geen recensie achtergelaten
Augustus 2022 - Eeke V.
Bootje varen, koffie drinken bij de streek winkel, lekker ontbijt halen bij de streek winkel, de geitjes, binnenspeeltuin, bowlen
Mei 2022 - Jannieke H.
De fluisterboot was een topper. Voor ons zoontje van 3 was het springkussen een absolute hit!
April 2022 - David N.
fijne ligging leuk huisje
Januari 2022 - Jolanda P.
Onze gasten geven ons gemiddeld een 8,6.