Camping Rosselba Le Palme

beschikbaarheid bekijken

Camping Rosselba Le Palme: Tropisch genieten op Elba vlak bij Portoferraio

Camping Rosselba Le Palme is een groene familiecamping op het betoverende eiland Elba, gelegen in Località Ottone, vlak bij Portoferraio. Het domein wordt omringd door mediterrane natuur en een botanische tuin van twee hectare, wat voor een unieke, tropische sfeer zorgt met veel schaduwrijke plekjes. Gezinnen vinden er volop plezier: zwembaden met glijbanen, een kinderbadje met waterspeeltuigen en animatie tijdens het hoogseizoen. Daarnaast kan je genieten van lekker eten en drinken in het restaurant en de bars, of verse boodschappen halen in de minimarkt. Het kiezelstrand ligt op korte afstand en het bruisende havenstadje Portoferraio bereik je al na tien minuten.

  • Groot zwembadcomplex
  • Tropische, groene tuin
  • Kindvriendelijke animatie
  • Twee openluchtzwembaden
  • Waterglijbanen & speeltuin
  • Wellness & sauna
  • Restaurant & pizzeria
  • Minimarkt & verse broodjes
  • Sportvelden & tennisplein
  • Duikschool & fietsenverhuur
  • Animatie & miniclub
  • Kiezelstrand op wandelafstand

Voorzieningen en activiteiten bij Camping Rosselba Le Palme

(Sport)activiteiten

  • E-bikeverhuur
  • Fietsverhuur
  • Sportterrein
  • Tennisveld
  • Voetbalterrein
  • Volleybalterrein
  • Boogschieten

Activiteiten in de buurt

  • Duiken
  • Velo's
  • Kajakken
  • Museums (<10 KM)
  • Pittoreske dorpjes
  • Wandelen
  • Suppen

Algemene voorzieningen

  • Onthaal
  • Laadpunt elektrische auto
  • Wifi gemeenschappelijke ruimte (betaald)
  • Winkel

Gesproken taal

  • Italiaans

Kind en tiener

  • Animatie
  • Kidsclub
  • Speeltuin (buiten)

Ligging

  • Aan de Kust

Wellness

  • Spa
  • Sauna

Zwembad

  • Buitenzwembad
  • Waterglijbaan

Eten & drinken

  • Bar / Bistro
  • Restaurant

Aanbieder

  • Villatent
Camping Rosselba Le Palme

Omgeving

Schitterend kustzicht in de buurt van Portoferraio, Toscane, Italië met strand, heuvels en blauwe zee.
Boten aangemeerd in de haven van Lacona, kleurrijke huizen en heuvels op de achtergrond in Toscane, Italië.
Zicht op de turquoise zee nabij Portoferraio, Toscane, met paarse bloemen en groene heuvels op de voorgrond.

Ontdek historisch Portoferraio

Op slechts tien minuten rijden ligt Portoferraio, de historische hoofdstad van Elba. Dwaal door de charmante straatjes, verken de oude Medici-vestingwerken en geniet van het uitzicht over de levendige haven. Hier vind je heel wat lekkere restaurants, gezellige cafés en boetiekjes. Cultuurliefhebbers kunnen het huis van Napoleon bezoeken, terwijl liefhebbers van zon en zee tot rust komen op de nabijgelegen stadsstranden. Portoferraio biedt een perfecte mix van geschiedenis, lekker eten en ontspanning: een ideale bestemming voor een daguitstap vanuit Camping Rosselba Le Palme.

Twee mensen kajakken in de buurt van Portoferraio, Toscane, Italië, met reddingsvesten aan op het water.
Rotsformaties en helderblauw water bij Lacona, Toscane, Italië, onder een zonnige lucht en helder water.

Ontdek de prachtige stranden

Het eiland Elba staat bekend om zijn schitterende stranden en kristalhelder water. Op korte afstand van Camping Rosselba Le Palme vind je kiezel- en zandstranden waar je kan zwemmen, snorkelen of gewoon genieten van de zon. Aanraders zijn de stranden van Capo Bianco en Biodola, met een azuurblauwe zee en zachte kiezels. Gezinnen kunnen terecht in rustige baaitjes met ondiep water, terwijl avonturiers de kustlijn kunnen verkennen per kajak of een boottocht maken om verborgen strandjes te ontdekken.


Wandel en fiets op Elba

Voor natuurliefhebbers biedt Elba een netwerk aan wandel- en fietspaden die je leiden door groene heuvels, mediterrane bossen en wijngaarden. Ontdek het Parco Nazionale dell’Arcipelago Toscano of geniet van een wandeling over panoramische paden met zicht op zee. Onderweg passeer je gezellige dorpjes, traditionele olijfgaarden en lokale wijnboeren. Deze routes zijn perfect voor zowel rustige wandelingen als sportieve tochten en laten je genieten van het ongerepte karakter en het authentieke eilandleven.

Ga op avontuur door pittoreske dorpen

In de buurt van de camping vind je schilderachtige dorpjes zoals Capoliveri en Marciana Marina, waar smalle steegjes, kleurrijke huisjes en gezellige pleintjes het echte eilandgevoel uitstralen. Proef van lokale specialiteiten, snuister in artisanale winkeltjes of geniet van een espresso op een zonnig terras. Tijdens het hoogseizoen zijn er lokale markten en festivals waar kunst, muziek en lekker eten samenkomen. Deze dorpjes zijn perfect om een namiddag rond te kuieren, cultuur op te snuiven en herinneringen te maken aan het authentieke Elba.

Praktische informatie

plattegrond

Park beoordeeld met een 9.7

23 beoordelingen

  • 19
  • 4
  • 0
  • 0
  • 0

Samenvatting op basis van 23 reviews

Gasten waarderen het park in het bijzonder voor het uitstekende animatieprogramma, geleid door een enthousiast team dat zowel volwassenen als kinderen vermaakt met gevarieerde activiteiten, sport en avondshows. Het personeel is hartelijk, attent en zorgt voor een gastvrije sfeer waarin gasten zich echt thuis voelen. De faciliteiten zijn veelzijdig en goed onderhouden: het restaurant serveert heerlijke gerechten en pizza's, het park beschikt over mooie zwembaden met glijbanen en waterspelletjes, en er is een botanische tuin waar fitness- en yogasessies plaatsvinden.

  • 22 Aug 2026

    Heel mooie camping, midden in het groen. Topanimatie, vriendelijk en behulpzaam personeel. We verbleven in een glamping-tent met badkamer en keuken, alles was goed onderhouden. Het restaurant was erg lekker en de prijzen waren vergelijkbaar met die van restaurants buiten de camping. De pendeldienst was superhandig om naar het strand van Ottone te gaan en dankzij de centrale ligging kun je met de auto de meeste stranden van het eiland makkelijk bereiken. We komen zeker terug!

    dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Camping molto bello, immerso nel verde. Animazione super, personale cortese e disponibile. Siamo stati in tenda glamping dotata di bagno e cucina, tutto ben tenuto. Ristorante molto buono con prezzi in linea rispetto ai ristoranti esterni. Il servizio navetta utilissimo per spostarsi alla spiaggia dell'ottone e posizione centrale per raggiungere in auto la maggior parte delle spiagge dell'isola. Ci torneremo!

    Beoordeling van Google
  • 18 Aug 2026

    Mooie camping, gelegen tegen een heuvel op gebouwd. Daardoor veel hoogteverschillen dus je moet wel goed ter been zijn. Wij hadden de lodge tenten en die lagen helemaal bovenaan. We hadden wel veel privacy door de manier waarop deze tenten geplaatst waren. Dit geldt niet voor alle
    accommodaties op de camping. Anderen stonden wel echt in een rijtje. Enige nadeel van de lodge tent vonden wij dat we geen relax meubilair aanwezig is. Alleen maar harde houten stoelen. En er is geen zuchtje wind dus stonden er ventilatoren in de tent maar die van ons maakte enorm veel lawaai. Mooi groot zwembad erbij. Winkel en restaurant zijn van alle gemakken voorzien. Vriendelijk personeel ook! Er wordt superveel georganiseerd, vooral voor kleine kinderen. Het strand kun je bereiken via een shuttle, of lopend of met eigen auto en dan via trappen naar beneden. Jammer dat de bar daar zo vroeg op de avond dicht gaat. Daardoor kun je daar niet echt lekker ‘s avonds blijven zitten om de zonsondergang te bekijken. Verder prima locatie, wel wat afgelegen mbt dorpjes. Alles moet je met de auto doen.

    dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Mooie camping, gelegen tegen een heuvel op gebouwd. Daardoor veel hoogteverschillen dus je moet wel goed ter been zijn. Wij hadden de lodge tenten en die lagen helemaal bovenaan. We hadden wel veel privacy door de manier waarop deze tenten geplaatst waren. Dit geldt niet voor alle
    accommodaties op de camping. Anderen stonden wel echt in een rijtje. Enige nadeel van de lodge tent vonden wij dat we geen relax meubilair aanwezig is. Alleen maar harde houten stoelen. En er is geen zuchtje wind dus stonden er ventilatoren in de tent maar die van ons maakte enorm veel lawaai. Mooi groot zwembad erbij. Winkel en restaurant zijn van alle gemakken voorzien. Vriendelijk personeel ook! Er wordt superveel georganiseerd, vooral voor kleine kinderen. Het strand kun je bereiken via een shuttle, of lopend of met eigen auto en dan via trappen naar beneden. Jammer dat de bar daar zo vroeg op de avond dicht gaat. Daardoor kun je daar niet echt lekker ‘s avonds blijven zitten om de zonsondergang te bekijken. Verder prima locatie, wel wat afgelegen mbt dorpjes. Alles moet je met de auto doen.

    Beoordeling van Google
  • 06 Jul 2026

    -

    Beoordeling van Google
  • 06 Jul 2026

    Ik heb met mijn gezin 10 dagen op een kampeerplaats met tent doorgebracht. Alles was geweldig!
    Camping met mooie voorzieningen, een groot zwembad met glijbanen en een whirlpool. Leuke animatie met vermakelijke en originele avondshows. Een goed gevulde, schone supermarkt met vriendelijk personeel.
    Schone en nieuwe badkamers. Wij hadden een privébadkamer geboekt, eigenlijk een suite zo groot als die was, en alles was modern en schoon.
    Voor de kinderen: wat kan ik zeggen, alles en nog veel meer... miniclub, animatie, speeltuin....
    Fitness- en yoga-activiteiten in de botanische tuin waren mijn favorieten.
    Over het algemeen een camping/vakantiepark dat ik iedereen zou aanraden.
    De pendeldienst naar het strand is perfect!

    Handig om naar Porto Azzurro, Capoliveri en Portoferraio te gaan. Het ligt eigenlijk precies halverwege.

    dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Io con la mia famiglia abbiamo soggiornato 10 giorni in una piazzola con la tenda. Tutto stupendo!
    Campeggio con bei servizi, piscina grande, con scivoli e idromassaggio. Animazione coinvolgente con spettacoli serali divertenti e non banali. Market fornito, pulito con personale gentile.
    Bagni puliti e nuovi. Noi abbiamo prenotato il bagno privato, praticamente una suite da quanto era grande e tutto moderno e pulito.
    Per i bimbi che dire di tutto e si più...mini club, animazione, parco giochi ....
    Attività fitness e yoga nel giardino botanico le mie preferite.
    In generale un campeggio/villaggio che consiglierei a chiunque.
    Sevizio navetta per la spiaggia perfetto!

    Comodo per spostarsi a Porto azzurro, Capoliveri e Portoferraio. Praticamente è a metà.

    Beoordeling van Google
  • 06 Jul 2026

    -

    Beoordeling van Google
  • 06 Jul 2026

    -

    Beoordeling van Google
1 / 4

Veelgestelde vragen over Camping Rosselba Le Palme

  1. Wat zijn de in- en uitchecktijden voor Camping Rosselba Le Palme?
    De check-in bij Camping Rosselba Le Palme begint om 18:00. Het uitchecken moet vóór 10:00 gedaan worden.
  2. Is Camping Rosselba Le Palme het hele jaar open?
    Nee, Camping Rosselba Le Palme is open van 24 april tot 24 oktober.
  3. Is er een restaurant in Camping Rosselba Le Palme?
    Ja, er is restaurant in Camping Rosselba Le Palme. Bovendien biedt het park bar / Bistro.
  4. Is er een zwembad bij Camping Rosselba Le Palme?
    In het park vind je buitenzwembad. Er is een waterglijbaan beschikbaar voor extra plezier.
  5. Is er wifi bij Camping Rosselba Le Palme?
    Het park biedt betaald wifi in de gemeenschappelijke ruimte(s).
  6. Is er een campingwinkel in Camping Rosselba Le Palme?
    Ja, in Camping Rosselba Le Palme vind je winkel.
  7. Is er een animatieteam in Camping Rosselba Le Palme?
    Ja, er is animatie in Camping Rosselba Le Palme.
  8. Kan ik mijn elektrische auto opladen bij Camping Rosselba Le Palme?
    Ja, bij Camping Rosselba Le Palme vind je laadpunt elektrische auto.
  9. Is er een fietsverhuur in Camping Rosselba Le Palme?
    Ja, in Camping Rosselba Le Palme vind je e-bikeverhuur en fietsverhuur.

Alle accommodaties van Camping Rosselba Le Palme

Accommodaties toegevoegd aan je favorieten ga naar favorieten