Huttopia Gorges du Verdon

bekijk beschikbaarheid

Avontuur en ontspanning aan de rivier op camping Huttopia Gorges du Verdon

Camping Gorges du Verdon, gelegen aan het begin van Europa's grootste canyon, heet je welkom op een unieke locatie aan de rivier. Geniet van vele outdoor activiteiten en wildwatersporten of ontspan bij de verwarmde zwembaden en het privéstrand. Te midden van ongerepte natuur en schitterende landschappen is een geslaagd verblijf gegarandeerd. Neem een verfrissende duik in het turquoise water van de Verdon, direct naast de camping.

  • Bij de mooiste canyon van Europa
  • Aan de rivier
  • Vele outdoor activiteiten en wildwatersporten
  • Fietsen en elektrische mountainbikes huren
  • Duik in het turquoise water van de Verdon
  • 2 verwarmde zwembaden en kleuterbaden
  • Huisgemaakte pizza of een lekker ijsje
  • Brood en zoete broodjes te bestellen
  • Gezellige ontmoetingsruimte
  • Speel een potje tafelvoetbal
  • Wifi aanwezig
  • Boekenhoek voor de boekliefhebbers
  • Gezelschapsspellen voor het hele gezin
  • Barbecue huren is mogelijk
  • Gezellige en feestelijke avonden

Faciliteiten en activiteiten bij Huttopia Gorges du Verdon

(Sport)activiteiten

  • E-bike verhuur
  • Fietsverhuur
  • Jeu de boules baan
  • Kano/kayak verhuur
  • Mountainbike verhuur
  • Outdoor bioscoop
  • Tafeltennistafel

Activiteiten in de omgeving

  • Fietsen
  • Kanoën
  • Mountainbiken
  • Natuurpark (<5 KM)
  • Vissen
  • Wandelen

Algemene faciliteiten

  • Receptie
  • Ontbijtservice
  • Wifi algemene ruimte (betaald)
  • Gratis parkeergelegenheid vlakbij of op het park

Gesproken taal

  • Engels
  • Frans

Kind en tiener

  • Animatie
  • Gameroom
  • Kidsclub
  • Speeltuin (outdoor)

Ligging

  • Berggebied
  • Aan het water

Zwembad

  • Buitenzwembad
  • Peuterbad
  • Bij een meer

Eten & drinken

  • Bakker
  • Bar / Bistro

Aanbieder

  • Huttopia
Huttopia Gorges du Verdon

Omgeving

Fietser op bochtige bergweg bij Castellane, Hauts-de-France, Frankrijk, op een mistige dag.
Buitencafé met rood-wit geblokte tafelkleden, stoelen en veel groene planten tegen de muur.
Twee mensen kajakken op een rivier tussen groene bomen bij een vakantiepark met glamping accommodaties.

Bezoek Castellane (12 km)

Tussen de bergen en de glinsterende zee ligt het charmante dorpje Castellane, verscholen in het geologisch natuurreservaat van Haute-Provence. Hier rijst de indrukwekkende kalkstenen klif, de "Roc", 184 meter hoog boven het dorp uit. Vanaf het terras geniet je van het adembenemende uitzicht op de vijfhoekige toren, de vestingmuren, de Napoleonbrug en de toegang tot de Gorges du Verdon.

Marktkraam met manden vol traditionele worstjes en handgeschreven Frans op houten bordjes.
Vrouw peddelt in kano op een rivier, omringd door bomen en een kasteel bij een vakantiepark voor glamping.

Waterplezier bij het meer van Castillon

Op slechts 30 minuten rijden van Camping Huttopia Gorges du Verdon ligt het betoverende meer van Castillon. Perfect voor een gezinsuitje, met verschillende zwemzones, bewaakte stranden en afgelegen kreken. Sportliefhebbers kunnen zich uitleven op een van de 3 recreatiemeren, toegankelijk via Castellane, Saint-Julien-du-Verdon of Saint-André-les-Alpestrois. Er is genoeg te beleven, van kanoën en waterfietsen tot stand-up paddle, motor- of zeilbootverhuur.


Terug in de tijd

Duik diep in het verleden in het Prehistorisch Museum in Quinson, gelegen in Alpes de Haute-Provence. Dit museum behoort tot een van de grootste in Europa en neemt je mee op een fascinerende reis door de prehistorie. Ontdek intrigerende artefacten, reconstructies van prehistorische leefomgevingen en leer over de evolutie van de mensheid. Vanuit het museum heb je ook toegang tot de indrukwekkende prehistorische vindplaats van de Gorges du Verdon. Een absolute must-visit voor geschiedenisliefhebbers en nieuwsgierige reizigers die willen begrijpen hoe het allemaal begon. Laat je verrassen door de rijke geschiedenis en het verbazingwekkende erfgoed van onze voorouders.

Museum l'Art en Jouet

Stap binnen in de betoverende wereld van speelgoed bij Museum l'Art en Jouet. Dit leuke museum dompelt je onder in de magie van Playmobil en ander speelgoed. Ontdek kleurrijke tentoonstellingen, bewonder unieke verzamelingen en herleef je jeugdige herinneringen. Van nostalgische poppenhuizen tot indrukwekkende Playmobil diorama's, er is voor elk wat wils. Laat je verrassen door de creativiteit en de eindeloze mogelijkheden van het speelgoeduniversum. Een perfecte bestemming voor families, speelgoedliefhebbers en iedereen die houdt van een dosis vrolijkheid en verwondering. Kom langs en laat je meevoeren naar een wereld waar fantasie tot leven komt en plezier nooit ophoudt!

Praktische informatie

Plattegrond

Gastwaardering 9.1

189 reviews

  • 145
  • 21
  • 9
  • 8
  • 6
  • 02 Jul 2026

    Geweldige, goed onderhouden plek in een adembenemend landschap, met een bar, een restaurant, één keer per week een foodtruck en een kraampje met groenten en fruit

    Dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Toller gepflegter Platz in atemberaubender Landschaft mit Bar, Restaurant und 1x die Woche Foodtruck und Obst und Gemüse Händlet

    Reviews van Google
  • 01 Jul 2026

    -

    Reviews van Google
  • 29 Jun 2026

    De camping ligt op een top plek voor allerlei wandeltochten, de toegang tot de rivier is geweldig, en de twee zwembaden ook! ’s Avonds is het best fris, en vergeleken met de rest van Frankrijk slaap je hier heerlijk tijdens de hittegolf!

    Dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Camping très bien situé pour beaucoup de départ de rando , l'accès à la rivière est incroyable, les deux piscines aussi ! Il fais assez frais le soir, comparé au reste de la France on dort très bien durant la canicule !

    Reviews van Google
  • 29 Jun 2026

    Geweldige camping aan de rand van de kloof, makkelijk bereikbaar en met vriendelijk personeel

    Dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    Superbe camping au bord des gorges facile d'accès personnel accueillant

    Reviews van Google
  • 27 Jun 2026

    Dit is de tweede keer dat we op deze camping verblijven en we zijn er nog steeds even tevreden over.

    We verbleven in een tent: de accommodatie was schoon, functioneel en in zeer goede staat. De zwembaden zijn heel fijn, het personeel is gastvrij en vriendelijk, en we hebben vooral genoten van onze staanplaats, op minder dan 30 meter van de Verdon. Echt een pluspunt!

    We hebben ook de pizza’s uit de houtoven geproefd, die zijn echt heerlijk.

    Als er één ding is dat beter zou kunnen, dan is het wel dat er op sommige staanplaatsen wat meer bomen geplant zouden moeten worden. Met die zomerse hitte zou wat extra schaduw erg fijn zijn voor de tenten, caravans en campers.

    We hebben in ieder geval een geweldig verblijf gehad en komen graag nog eens terug.

    Dit is een vertaling, klik hier voor het origineel

    C’est la deuxième fois que nous séjournons dans ce camping et nous en sommes toujours aussi satisfaits.

    Nous avons logé dans une tente : l’hébergement était propre, fonctionnel et en très bon état. Les piscines sont très agréables, le personnel est accueillant et sympathique, et nous avons particulièrement apprécié notre emplacement, situé à moins de 30 mètres du Verdon. Un vrai plus !

    Nous avons également testé les pizzas au feu de bois, qui sont excellentes.

    S’il y avait une seule piste d’amélioration, ce serait de planter davantage d’arbres sur certains emplacements. Avec les fortes chaleurs estivales, un peu plus d’ombre serait très appréciable pour les tentes, caravanes et camping-cars.

    En tout cas, nous avons passé un excellent séjour et reviendrons avec plaisir.

    Reviews van Google
  • 26 Jun 2026

    Heerlijke camping midden in de natuur. Royale plaatsen voor tenten caravans en campers. Door het vele groen merk je niet veel van anderen.
    Zwembad lekker verwarmd en schoon, evenals het mooie sanitair.
    Het restaurant heeft een kleine kaart maar goed van kwaliteit. In het weekend verse pizza.
    De rivier is geweldig om in af te koelen.
    We komen zeker terug want hier kom je tot rust.

    Reviews van Google
1 / 32

Veelgestelde vragen over Huttopia Gorges du Verdon

  1. Kan ik mijn elektrische auto opladen bij Camping Huttopia Gorges du Verdon?

    De Campings en Villages zijn zo ontworpen dat ze zo min mogelijk energie verbruiken. Het is dus niet altijd mogelijk om er elektrische laadpalen te installeren en als het wel mogelijk is, mogen deze laadpalen alleen in noodgeval gebruikt worden, als het echt niet anders kan. Het is aan te raden om de laadpalen in de buurt van de camping te gebruiken. Op deze website kun je laadpalen vinden in de buurt van de glamping: https://fr.chargemap.com/map

    Let op: Het is verboden de stopcontacten van de staanplaats of accommodatie te gebruiken om de elektrische auto op te laden. Dat zou kunnen leiden tot stroomuitval op de hele camping.

  2. Is er een wasserette op Camping Huttopia Gorges du Verdon?

    Ja, er zijn ook wasvoorzieningen op de glamping.

  3. Hoe ver is de dichtstbijzijnde supermarkt?

    In het plaatsje Castellane (9 km) vind je tal van praktische adresjes, zoals een supermarkt

  4. Hoe ver ligt Camping Huttopia Gorges du Verdon van het stadscentrum?

    Castellane ligt op 9 km van glamping Huttopia Gorges du Verdon

  5. Wat voor activiteiten zijn er te doen in de omgeving van Camping Huttopia Gorges du Verdon?

    Gelegen in het hart van het regionale natuurpark van de Verdon, biedt Huttopia Camping Gorges du Verdon een ongeëvenaarde toegang tot de indrukwekkende schoonheid van de Gorges du Verdon, Europa's grootste kloof. Het park, erkend als "Grand Site de France", vormt de grens tussen de Voor-Alpen van Castellane en Digne. Ontdek de ongerepte landschappen via wandel- en fietspaden of de 2 autoroutes, en ervaar adrenaline-activiteiten zoals klimmen en wildwatervaren.

  6. Is roken in de accommodatie toegestaan?

    Roken in de accommodaties is niet toegestaan.

  7. Is er een broodjesservice?

    Bestel je brood en croissants voor de volgende ochtend, de bakker uit het dorp levert ’s morgens zelf zijn verse brood.

  8. Zijn honden welkom op het park en in de accommodatie?

    Ja, deze zijn van harte welkom.

  9. Mag je op de camping barbecueën?

    Er mag op het park gebarbecued worden op gas of elektrisch. Kolen zijn niet toegestaan.

  10. Moet ik toeristenbelasting betalen?

    Ja, er moet ter plaatse nog toeristenbelasting worden betaald. Het precieze bedrag staat in het kostenoverzicht.

  11. Wat zijn de check-in en check-out tijden voor Huttopia Gorges du Verdon?
    Je kunt bij Huttopia Gorges du Verdon inchecken vanaf 16:00. Je moet uitchecken voor 11:00.
  12. Is Huttopia Gorges du Verdon het hele jaar geopend?
    Nee, Huttopia Gorges du Verdon is open van 22 mei tot 28 september.
  13. Is er een restaurant op Huttopia Gorges du Verdon?
    Nee, er is geen restaurant op Huttopia Gorges du Verdon. Maar het park biedt wel een bar / Bistro.
  14. Is er een zwembad op Huttopia Gorges du Verdon?
    Ja, op het park vind je een buitenzwembad, een peuterbad en een bij een meer.
  15. Is er wifi bij Huttopia Gorges du Verdon?
    Het park biedt betaald wifi aan in gedeelde ruimte(s).
  16. Is er een campingwinkel op Huttopia Gorges du Verdon?
    Ja, op Huttopia Gorges du Verdon vind je een bakker.
  17. Is er een animatieteam op Huttopia Gorges du Verdon?
    Ja er is animatie op Huttopia Gorges du Verdon.
  18. Kan ik een fiets huren op Huttopia Gorges du Verdon?
    Ja, op Huttopia Gorges du Verdon vind je een e-bike verhuur, een fietsverhuur en een mountainbike verhuur.

Alle accommodaties bij Huttopia Gorges du Verdon

Accommodaties toegevoegd aan favorieten ga naar favorieten